Adjara

01:10
რადიო FM 104,5
07:00
ანიმაცია
08:00
ქართული მხატვრული ფილმი (გ/ჩ)
09:35
ზუმ-„განათლებაზე“
10:20
“ერთი დღე სოფელში“ (გ/ჩ)
11:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
11:20
„ევრომაქსი“(DW პროექტი)
12:00
„ეს შუადღე“
13:00
დოკუმენტური ფილმი U
14:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
14:30
ქართული მხატვრული ფილმი U
16:00
„ეთნოფორი“(გ/ჩ)
16:35
„ART-21“(DW პროექტი)
17:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
17:40
დოკუმენტური ფილმი U
18:00
ზუმ-სპორტკლუბი“
19:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
20:00
ვახო ხუზმიაშვილის „თავისუფალი სივრცე“
21:00
„სახალხო კონტროლი“
21:30
სერიალი „არ მოკლა “ +15
22:30
მხატვრული ფილმი „ძმები“+18
00:15
ეს შუადღე“
01:15
ზუმ-სპორტკლუბი“
02:00
რადიო FM 104,5
08:00
ქართული მხატვრული ფილმი (გ/ჩ)
09:35
„ზუმ-სპორტკლუბი“(გ/ჩ)
10:20
„ვემსახურები საქართველოს“(გ/ჩ)
11:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
11:20
ART-21“(DW პროექტი)
12:00
„ეს შუადღე“
13:00
დოკუმენტური ფილმი U
14:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
14:25
ქართული მხატვრული ფილმი U“
16:00
„სახალხო კონტროლი“ (გ/ჩ)
16:35
„გლობალ 3 000“(DW პროექტი)
17:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
17:40
დოკუმენტური ფილმი U
18:00
ზუმ-არტ-ექსპერტი“
19:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
20:00
პოლიტიკური თოქ-შოუ „მთავარი აჭარაში“
21:00
„მე ვარ ფერმერი“
21:30
სერიალი „არ მოკლა“+15
22:30
მხ/ფილმი „მშვიდი სავანე“ +18
00:15
„ეს შუადღე“
01:15
ზუმ-არტ-ექსპერტი“
02:00
რადიო FM 104,5
08:00
ქართული მხატვრული ფილმი
09:35
„ზუმ-არტ-ექსპერტი“(გ/ჩ)
10:20
„ბიბლიოთეკა“(გ/ჩ)
11:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
11:20
„გლობალ 3 000“(DW პროექტი)
12:00
„ეს შუადღე“
13:00
დოკუმენტური ფილმი U
14:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
14:25
ქართული მხატვრული ფილმი U
16:00
„ფერმერი“(გ/ჩ)
16:35
„ვიდრე ხვალ“(DW პროექტი)
17:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
17:40
დოკუმენტური ფილმი U
18:00
„ზუმ-იმპულსი“
19:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
20:00
ვახო ხუზმიაშვილის „თავისუფალი სივრცე“
21:00
„სცენა“
21:30
სერიალი „არ მოკლა“+15
22:30
მხატვრული ფილმი „კალიფორნიის მეფე“+18
00:15
„ეს შუადღე“
01:15
„ზუმ-იმპულსი“
02:00
რადიო FM 104,5
08:00
ქართული მხატვრული ფილმი (გ/ჩ)
09:35
„ზუმ-იმპულსი“(გ/ჩ)
10:20
„პროექცია“ (გ/ჩ)
11:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
11:20
„ვიდრე ხვალ“(DW პროექტი)
12:00
„ეს შუადღე“
13:00
დოკუმენტური ფილმი U
14:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
14:25
ქართული მხატვრული ფილმი U
16:00
„სცენა“
16:35
„კარგ ფორმაში“(DW პროექტი)
17:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
17:40
დოკუმენტური ფილმი U
18:00
„ზუმ-ჰეშთეგი“
19:00
საინფორმაციო გამოშვება „მთავარი“
20:00
პოლიტიკური თოქ-შოუ „სათქმელი“
21:00
„ბუნების კანონი“
21:30
სერიალი „არ მოკლა“+15
22:30
მხატვრული ფილმი „დედამიწის გული“ +18
00:15
„ეს შუადღე“
01:15
„ზუმ-ჰეშთეგი“
02:00
რადიო FM 104,5